


16 076 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РІКО
Шафа 4D3S (з двома дзеркалами) дуб сонома/білий РІКО ВМВ Холдінг - чудове доповнення спальні та необхідний елемент омеблюваня дому. Обладнана полицями, штангою та шухлядами. Здатна замінити гардеробну. Виготовляється з високоякісної ламінованої і кашованої плити ДСП класу Е1 на обладнанні німецьких та італійський виробників. Система виготовляється в кольорах: корпус - дуб сонома, фасад - дуб сонома/білий. Завдяки такому забарвленню Ваша кімната буде здаватись світлішою та просторнішою.
Характеристики Шафа 4D3S (з двома дзеркалами) дуб сонома/білий Ріко ВМВ Холдінг:
Колір: дуб сонома/білий.
Розміри:
Висота: 2060 мм
Ширина: 1800 мм
Глибина: 620 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Да |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2060 мм |
| Глубина шкафа | 620 мм |
| Ширина шкафа | 1800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | Гардероб |