

9 225 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РІКО
Ліжко 90 (комплект) дуб сонома/білий РІКО ВМВ Холдінг - односпальне ліжко, яке належить до модульної спальні Ріко фабрики ВМВ Холдінг, яка виготовляється з високоякісної ламінованої і кашованої плити ДСП класу Е1 на обладнанні німецьких та італійський виробників. Система виготовляється в кольорах: корпус - дуб сонома, фасад - дуб сонома/білий. Завдяки такому забарвленню Ваша кімната буде здаватись світлішою та просторнішою. Якщо у Вас невелика спальня, то це саме те, що Вам потрібно. Ліжко 90 має видвижний ящик для зберігання речей та приліжкову тумбу на колесиках, яку так само можна заховати в середину ліжка.
Характеристики Ліжко 90 (комплект) дуб сонома/білий Ріко ВМВ Холдінг:
Колір: дуб сонома/білий.
Розмір спального місця: 90*200 см.
Розміри ліжка:
Висота: 860 мм
Ширина: 960 мм
Глибина: 2050 мм.
Розміри тумби приліжкової:
Висота: 327 мм
Ширина: 450 мм
Глибина: 350 мм.
Під дану модель виготовляється вклад дерев’яний під матрац – «вклад 90» - 371 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома + белый |
| Комплектация кровати | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 1 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 86 см |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 96 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |