

6 673 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДЖУЛЬЄТТА
Комод 2d4s дуб Арканзас темний/бронза Джульєтта ВМВ Холдінг - дводверний комод з чотирма шуфлядами належить до модульної спальні Джульєта ВМВ Холдінг, яка виготовляється з високоякісної ламінованої і кашованої плити ДСП класу Е1 на обладнанні німецьких та італійський виробників. Модне поєднання дерев'яної структури з глянцевими вставками наповнить кімнату сучасним стилем. Завдяки мінімальній кількості компонентів у Вашій спальні не буде відчуття захаращення простору. Кімната буде свіжою, теплою та легкою.
Характеристики комоду 2d4s Джульєтта:
Виготовляється в кольорах: корпус - дуб арканзас темний, фасад - дуб арканзас темний/бронза.
Габаритні розміри:
ширина 130 см,
висота 92 см,
глибина 34 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 92 см |
| Глубина комода | 34 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |