
20 701 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДЖУЛЬЄТТА
Шафа 4D (з 2-ма дзеркалами) дуб Арканзас темний/бронза Джульєтта ВМВ Холдінг - чотиридверна шафа належить до модульної спальні Джульєта ВМВ Холдінг, яка виготовляється з високоякісної ламінованої і кашованої плити ДСП класу Е1 на обладнанні німецьких та італійський виробників.Модне поєднання дерев'яної структури з глянцевими вставками наповнить кімнату сучасним стилем. Завдяки мінімальній кількості компонентів у Вашій спальні не буде відчуття захаращення простору. Кімната буде свіжою, теплою та легкою.
Характеристики Шафа 4D (з 2-ма дзеркалами) Джульєтта:
Виготовляється в кольорах: корпус - дуб арканзас темний, фасад - дуб арканзас темний/бронза.
Розміри:
Висота: 2200 мм
Ширина: 2420 мм
Глибина: 500 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 500 мм |
| Ширина шкафа | 2420 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 4 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | Гардероб |