
1 873 ₴
УСІ МЕБЛІ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДЖУЛЬЄТТА
Приліжкова шафка дуб Арканзас темний/бронза Джульєтта ВМВ Холдінг належить до модульної спальні Джульєта ВМВ Холдінг, яка виготовляється з високоякісної ламінованої і кашованої плити ДСП класу Е1 на обладнанні німецьких та італійський виробників. Модне поєднання дерев'яної структури з глянцевими вставками наповнить кімнату сучасним стилем. Завдяки мінімальній кількості компонентів у Вашій спальні не буде відчуття захаращення простору. Кімната буде свіжою, теплою та легкою.
Виготовляється в кольорах: корпус - дуб арканзас темний, фасад - дуб арканзас темний/бронза.
Характеристики приліжкової шафки Джульєта:
Розміри:
Висота: 500 мм
Ширина: 500 мм
Глибина: 350 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |