
6 244 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДЖУЛЬЄТТА
Ліжко 160 (без вкладу) дуб Арканзас темний/бронза Джульєтта ВМВ Холдінг - двоспальне ліжко належить до модульної спальні Джульєта ВМВ Холдінг, яка виготовляється з високоякісної ламінованої і кашованої плити ДСП класу Е1 на обладнанні німецьких та італійський виробників. Модне поєднання дерев'яної структури з глянцевими вставками наповнить кімнату сучасним стилем. Завдяки мінімальній кількості компонентів у Вашій спальні не буде відчуття захаращення простору. Кімната буде свіжою, теплою та легкою.
Виготовляється в кольорах: корпус - дуб арканзас темний, фасад - дуб арканзас темний/бронза.
Характеристики ліжка Джульєтта:
Розміри:
Висота: 800 мм
Ширина: 1670 мм
Глибина: 2050 мм.
Під дану модель виготовляється вклад дерев’яний під матрац – «вклад 160» - 638 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 167 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |