
4 118 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЛАБАМА
Комод 3s Алабама ВМВ Холдінг - комод з трьома шухлядами належить до модульної системи Алабама фабрики ВМВ Холдінг. Система виготовлена в стилі модерн, якому характерні прямі лінії, дзеркальні вставки та мінімум декору. Меблі створені для функціонального використання та економії вільного місця.
В систему входять найпотрібніші елементи для спальні. В сукупності ці компоненти дозволять Вам дуже стильно обставити Вашу спальню. Ви заплатите не лише за вишуканий вигляд спальні, але і за якість.
Адже фабрика використовує тільки якісні матеріали та фурнітуру, постійно їх вдосконалюючи.
Виготовляється в кольорах: Дуб Арканзас світлий/бронза, Дуб Венге.
Характеристики комоду Комод 3s Алабама:
Розміри:
Висота: 830 мм
Ширина: 960 мм
Глибина: 420 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 83 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Ширина комода | 96 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |