
19 430 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЛАБАМА
Шафа 2D Алабама ВМВ Холдінг - дводверна шафа належить до модульної системи Алабама фабрики ВМВ Холдінг.
Система виготовлена в стилі модерн, якому характерні прямі лінії, дзеркальні вставки та мінімум декору.
Меблі створені для функціонального використання та економії вільного місця.
В систему входять найпотрібніші елементи для спальні.
В сукупності ці компоненти дозволять Вам дуже стильно обставити Вашу спальню.
Ви заплатите не лише за вишуканий вигляд спальні, але і за якість.
Адже фабрика використовує тільки якісні матеріали та фурнітуру, постійно їх вдосконалюючи.
Характеристики шафи 2D Алабама:
Виготовляється в кольорах: Дуб Арканзас світлий/бронза, Дуб Венге.
Розміри:
Висота: 2060 мм
Ширина: 2100 мм
Глибина: 660 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество зеркал | 4 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Да |
| Полка для обуви | 4 шт |
| Полки для белья | 8 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2060 мм |
| Глубина шкафа | 660 мм |
| Ширина шкафа | 2100 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | Гардероб |