
1 251 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЛАБАМА
Шафка приліжкова Алабама ВМВ Холдінг з шухлядою та відкритою нішею, належить до модульної системи Алабама фабрики ВМВ Холдінг. Система виготовлена в стилі модерн, якому характерні прямі лінії, дзеркальні вставки та мінімум декору. Меблі створені для функціонального використання та економії вільного місця.
В систему входять найпотрібніші елементи для спальні. В сукупності ці компоненти дозволять Вам дуже стильно обставити Вашу спальню. Ви заплатите не лише за вишуканий вигляд спальні, але і за якість.
Адже фабрика використовує тільки якісні матеріали та фурнітуру, постійно їх вдосконалюючи.
Виготовляється в кольорах: Дуб Арканзас світлий/бронза, Дуб Венге.
Характеристики Шафка приліжкова Алабама:
Розміри:
Висота: 340 мм
Ширина: 510 мм
Глибина: 350 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Открытая ниша | 1 (шт) |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 34 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 51 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |