


13 664 ₴
Передпокій Оксана (із дзеркалом) дуб Сонома ВМВ Холдінг – відмінний вибір для створення сучасного інтер’єру, який володітиме не тільки стильним виглядом, але й завидною функціональністю.
Елементи передпокою: кутова шафа з дзеркалом, вішалка / тумба і кутовий стелаж.
Колір: дуб Сонома.
Характеристики передпокою Оксана:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Кутовой стеллаж | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 850 мм |
| Длина | 1260 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП + зеркало |