


1 959 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОРА
Вішак дуб сонома/чорний Лора ВМВ Холдінг - це елемент модульного передпокою Лора фабрики ВМВ Холдінг, який виготовляється із високоякісних матеріалів вітчизняних та закордонних виробників. Фабрика використовує фурнітуру найкращої якості і прагне задовільнити потреби споживачів, оптимально оцінюючи свої меблі. Придбавши такий передпокій, Ви переконаєтесь, що якість набагато перевищує виставлену ціну. Ви прикрасите Ваш будинок чи квартиру стильними, функціональними та якісними елементами.
Характеристики Вішак дуб сонома/чорний Лора ВМВ Холдінг:
Колір: дуб сонома/чорний.
Розміри:
Висота: 2088 мм
Ширина: 501 мм
Глибина: 340 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Высота | 2088 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Ширина | 501 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Комплектация | |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома/чорний |