

1 667 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОРА
Дзеркало Лора ВМВ Холдінг - це елемент модульного передпокою Лора фабрики ВМВ Холдінг, який виготовляється із високоякісних матеріалів вітчизняних та закордонних виробників. Фабрика використовує фурнітуру найкращої якості і прагне задовільнити потреби споживачів, оптимально оцінюючи свої меблі. Придбавши такий передпокій, Ви переконаєтесь, що якість набагато перевищує виставлену ціну. Ви прикрасите Ваш будинок чи квартиру стильними, функціональними та якісними елементами.
Характеристики Дзеркало дуб сонома/чорний Лора ВМВ Холдінг:
Колір: дуб сонома/чорний.
Розміри:
Висота: 813 мм
Ширина: 578 мм
Глибина: 19 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 813 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Ширина | 578 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9500 |