


3 848 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛІЗА
Шафа 2D (з дзеркалом) дуб сонома/білий Ліза ВМВ Холдінг - освіжить Ваш передпокій. Шафа функціональна, не займає багато місця. В ній легко поміститься не тільки сезонний верхній одяг, але і головний убір, аксесуари і багато іншого, що Вам може знадобитись в передпокої.
Характеристики Шафа 2D (з дзеркалом) Ліза:
Колір: дуб сонома/білий.
Розміри:
Висота: 1960 мм
Ширина: 660 мм
Глибина: 350 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 1960 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + белый |
| Ширина | 660 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полка для головных уборов | 1(шт) |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП + зеркало |