

6 458 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Модульна спальня Белла складається з 18 елементів. Один з цих елементів комод - естетичне і функціональне доповнення до Вашої спальні або будь-якої іншої кімнаті. Комод відрізняється витонченими фасадами. Фурнітура представлена у вигляді елегантних і зручних ручок-скоб. Представлена модель з трьома висувними шухлядками. Вони чудово підійдуть для зберігання всіх необхідних речей в складеному вигляді.
Характеристики:
Корпус і фасади виконані з щільного ДСП.
Комбінація кольорів:
- глянець білий;
- глянець чорний/вишня бюзум;
- глянець ваніль/вишня бюзум
Розміри :
Ширина: 450 мм
Висота: 977 мм
Глибина: 550 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 97.7 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |