




14 280,20 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛА МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Модульна спальня Белла складається з різних елементів. Один з цих елементів двоспальне ліжко - стильний і незамінний атрибут для Вашої спальні. Щоб забезпечити природне положення хребта під час відпочинку, ліжко оснащена спеціальними ламелями. Вони забезпечують відмінний ортопедичний ефект. Відстань між ламелями сприяє вентиляції. Завдяки наявності ламелей створюється необхідна амортизація для зручності відпочинку.
Характеристики:
Корпус і фасади виконані з щільного ДСП.
Комбінація кольорів:
- глянець білий
Розміри :
Ширина: 1860 мм
Висота: 1092 мм
Довжина: 2056 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 109.2 см |
| Длина кровати | 205.6 см |
| Ширина кровати | 186 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Сфера использования | Для дома |