
18 920 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Модульна спальня Белла складається з 18 елементів. Один з цих елементів двоспальне ліжко - стильний і незамінний атрибут для Вашої спальні. Щоб забезпечити природне положення хребта під час відпочинку, ліжко оснащена спеціальними ламелями. Вони забезпечують відмінний ортопедичний ефект. Відстань між ламелями сприяє вентиляції. Завдяки наявності ламелей створюється необхідна амортизація для зручності відпочинку.
Характеристики:
Корпус і фасади виконані з щільного ДСП.
Комбінація кольорів:
- глянець білий;
- глянець чорний/вишня бюзум;
- глянець ваніль/вишня бюзум
Розміри :
Ширина: 2060 мм
Висота: 1092 мм
Довжина: 2056 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 109.2 см |
| Длина кровати | 205.6 см |
| Ширина кровати | 206 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Сфера использования | Для дома |