
3 323 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Модульна спальня Белла складається з 18 елементів. Один з цих елементів тумба приліжкова. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі. Тумба несе з собою радість, свіжість і легкість. Чудово підійде для інтер'єру в будь-якому стилі. Тумба з двома ящиками справжня окраса для спальні, вона містка, але не радимо ящики сильно перевантажувати.
Характеристики:
Корпус і фасади виконані з щільного ДСП.
Комбінація кольорів:
- глянець білий;
- глянець чорний/вишня бюзум;
- глянець ваніль/вишня бюзум
Розміри :
Ширина: 550 мм
Висота: 425 мм
Глибина: 450 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 42.5 см |
| Глубина тумбы | 45 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |