

2 804 ₴
Шафка для взуття kpb/12/7 ВМВ Холдінг виготовляється з високоякісної ламінованої та кашованої плити ДСП класу Е-1 на обладнанні німецьких та італійських виробників. Тумба для взуття дуже компактна та зручна, включає три закриті відділення для зберігання взуття.
Характеристики Шафка для взуття kpb/12/7:
Кольори: дуб сонома, дуб венге.
Розміри:
Ширина 760 мм,
Висота 1270 мм,
Глибина 250 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1270 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 3 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |