
20 291 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Модульна спальня Белла складається з 18 елементів. Один з цих елементів шафа 6-ти дверна. Вона стане відмінним доповненням для вашої кімнати. Шафа Белла допоможе вам не тільки раціонально скласти речі, а й стане гарним меблевим атрибутом у спальні.
Характеристики:
Корпус і фасади виконані з щільного ДСП.
Комбінація кольорів:
- глянець білий;
- глянець чорний/вишня бюзум;
- глянець ваніль/вишня бюзум
Розміри :
Ширина: 2722 мм
Висота: 2250 мм
Глибина: 550 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 7 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2250 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2722 мм |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |
| Тип шкафа | распашной |