
2 589 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Модульна спальня Луна, виготовлена в кольорі «лава/дуб крафт», являє собою набір з 5 складових. За допомогою стильних і практичних предметів меблів з цієї колекції можна легко скласти оптимальний спальний гарнітур для приміщення будь-яких розмірів і архітектурних особливостей.
Дзеркало «Луна» – невід’ємний елемент модульної спальні Луна виробництва української меблевої фабрики Миро-Марк. Романтичний дизайн і функціональність цього предмета меблів роблять його яскравим доповненням будь-якої спальні.
Розміри:
Ширина: 1000 мм
Висота: 800 мм
Глибина: 22 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | дуб крафт |