
3 989 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Дзеркало модульної спальні Белла - прикраса будь-якої кімнати. Воно виконує відразу дві функції: естетичну, так як розбавляє інтер'єр і безпосередньо практичну, так як дозволить вам насолоджуватися своїм відпочившим виглядом вранці. Мало хто замислюється над роллю дзеркала в дизайні кімнати, але її неможливо не дооцінювати, адже що може бути краще, як вдало підібраний аксесуар в кімнату.
Розміри:
висота мм: 800
глубина мм: 23
ширина мм: 1200
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Без рамы |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Толщина | 23 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20000 |