







19 020 ₴
Туалетний будуарний столик з дерева в спальню Магнолія ДОК
функціональністьТуалетний столик Магнолія - класична стримана модель туалетного столика. Він відмінно доповнить інтер'єр передпокою або ж спальні. Оздоблений фасад шафки доповнений зручною ергономічною фурнітурою. Вона представлена у вигляді ручки-кнопки. На просторій стільниці стоїть дзеркало в рамі з овальної верхівкою. У таблиці під карткою товару представлені всі доступні варіанти забарвлень даного трюмо. Ви зможете підібрати саме той, що найкраще підійде до вже відбувся інтер'єру.
Представлена модель оснащена чотирма місткими ящиками на якісних напрямних. Вони забезпечують повне їх висунення на всю свою довжину. Таким чином, Ви отримуєте вільний доступ до всього їх вмісту. За орними дверцями фасаду ховається ще одне просторе відділення для зберігання всіх необхідних Вам речей.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Червоноградський деревообробний комбінат |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки зеркала | настенная |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Белый |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 80 см |
| Ширина зеркала | 100 см |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 75 см |
| Глубина столика | 36 см |
| Длина столика | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасады | зеркало |