
от 8 089 ₴
Крісло Бостон нерозкладне, можна придбати окремо або в комплекті з диваном Бостон. Це крісло із м"якими округленими підлокітниками, що дозволяє розмістити таке крісло в кімнаті з вузькими дверними отворами.
розміри виробу(см):110 x 95H = 90
вид пружини (наповнення):пружинний блок + змійка
гарантія якості:18 місяців
Будь-які тканини або шкірозамінник (окрім шкіри), тканина яка не включена в каталог, тканина замовника, комбінації тканин різних категорій каталогу (ціна – по вищій категорії), пошивши з тканини сторони спинки моделі ззаду і т.д. Реалізація меблів, в таких випадках,здійснюється за договірними цінам
.Основні технічні характеристики:
·частини збільшеного фізичного навантаження ― тверді породи дерева (дуб, бук);
·інші частини ― хвойні породи дерева (сосна);
·частини, на які кріпляться механізми, ― фанера завтовшки 15 мм;
·спинки, кришки корит, підлокітники і їх обємні частини ― ДСП;
·для надання правильної форми підлокітникам, дну корит і спинок ― ДВП;
·для надання округлої форми обємним формам ― картон;
·для зєднання каркасів ― цвяхи, самонарізи, скоба;
·для надійності зєднання деревяних конструкцій ― шипованезєднання;
·пінополіуретан українського виробництва сортів (щільністю) 25-40;
·блокові пружини українського виробництва;
·механізми трансформації українського і зарубіжного виробництва;
·широка гамма тканин імпортного виробництва Туреччини, Сирії, Канади і інших країн
Сертифікація і експлуатація продукції:
Всі наші меблі відповідають санітарно-гігієнічним висновкам.
При продажі надається Інструкція з експлуатації і гарантійний талон.
Виробник залишає за собою право зміни цін і деяких елементів меблів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Фортуна |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Глубина | 95 см |
| Ширина | 110 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, ДВП, фанера |
| Ножки | хромированная сталь |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота от пола | 90 |
| Длина | 110 |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Подушка сиденья | оббивочна тканина|пружинна змійка|пружинный блок |
| Подушка спинки | оббивочна тканина|пружинна змійка|пружинний блок |
| Тип | Нерозкладне |