
от 8 335 ₴
Розкладне малогабаритне крісло вдале рішення для будь-якої кімнати, в якій необхідно що б вдень було зручне місце, а вночі - комфортне спальне місце. Дана модель комплектується простим і надійним механізмом «акордеон», який дозволяє перетворити це невелике крісло в спальне місце для повсякденного сну.
Будь-які тканини або шкірозамінник (окрім шкіри), тканина яка не включена в каталог, тканина замовника, комбінації тканин різних категорій каталогу (ціна – по вищій категорії), пошивши з тканини сторони спинки моделі ззаду і т.д. Реалізація меблів, в таких випадках,здійснюється за договірними цінам.
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ АКОРДЕОН

Основні технічні характеристики:
·частини збільшеного фізичного навантаження ― тверді породи дерева (дуб, бук);
·інші частини ― хвойні породи дерева (сосна);
·частини, на які кріпляться механізми, ― фанера завтовшки 15 мм;
·спинки, кришки корит, підлокітники і їх обємні частини ― ДСП;
·для надання правильної форми підлокітникам, дну корит і спинок ― ДВП;
·для надання округлої форми обємним формам ― картон;
·для зєднання каркасів ― цвяхи, самонарізи, скоба;
·для надійності зєднання деревяних конструкцій ― шипованезєднання;
·пінополіуретан українського виробництва сортів (щільністю) 25-40;
·блокові пружини українського виробництва;
·механізми трансформації українського і зарубіжного виробництва;
·широка гамма тканин імпортного виробництва Туреччини, Сирії, Канади і інших країн
Сертифікація і експлуатація продукції:
Всі наші меблі відповідають санітарно-гігієнічним висновкам.
При продажі надається Інструкція з експлуатації і гарантійний талон.
Виробник залишає за собою право зміни цін і деяких елементів меблів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Фортуна |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 102 см |
| Ширина | 75 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | ДСП, ДВП, фанера, натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 180 см |
| Ширина спального места | 62 см |
| Комплектация | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Обивочный материал | Ткань |
| Подушка сиденья | оббивочна тканина|пружинна змійка|пружинный блок |