

4 305 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДЖЕННІФЕР МИРО-МАРК
Модульна спальня Дженіфер складається з 18 елементів. Один з цих елементів дзеркало. Витончене оформлення рами сподобається кожному з вас. Може бути встановлено на комод або туалетний столик.
Характеристики:
Для рами виробник використовував пінопліуретанове лиття. Зверху рама покрита фарбою золотого кольору і лаком.
Комбінація кольорів:
- радіка беж;
Розміри:
Ширина: 850 мм
Висота: 1050 мм
Глибина: 75 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Пластик |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Фигурная |
| Цвет | Золотистый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1050 мм |
| Толщина | 75 мм |
| Ширина | 850 мм |