
8 670 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДЖЕННІФЕР МИРО-МАРК
Модульна спальня Дженніфер складається з 18 елементів. Один з цих елементів туалетний столик 6Ш. Це вишукана класика, яка створить неповторний затишок і тепло кожному. Розкішні фасади з глянцевим покриттям і унікальним оформленням роблять меблі неповторною.У ящиках встановлені безшумні направляючі повного висунення.
Характеристики:
Матеріал фасадів і корпуса - високоякісний ДСП
Комбінація кольорів:
- радіка беж;
Розміри :
Ширина: 1450 мм
Висота: 820 мм
Глибина: 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Сфера использования | Для дома |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 6 шт |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 82 см |
| Глубина столика | 49 см |
| Длина столика | 145 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |