


19 317,70 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Модульна спальня Луна, виготовлена в кольорі «лава/дуб крафт», являє собою набір з 5 складових. За допомогою стильних і практичних предметів меблів з цієї колекції можна легко скласти оптимальний спальний гарнітур для приміщення будь-яких розмірів і архітектурних особливостей.
Ліжко «Луна» – один з елементів модульної спальні Луна виробництва української меблевої фабрики Миро-Марк. Чудовий вибір для тих, хто цінує оригінальний дизайн і практичність.
Характеристики:
Поверхня ліжка захищена високоглянцевим лакофарбовим покриттям, стійким до сонячного опромінення, перепадів температур, вологості і механічних пошкоджень.
Модель з двома висувними шухлядками, в яких можна зберігати постільну білизну. Каркас ліжка має м'яки вставки. Також з обох сторін є підвісні полиці й тумби, на яких можна розташувати нічник або книги.
Всі матеріали і фурнітура, використані в даному виробі, виготовляються провідними європейськими виробниками, що гарантує якість і естетичну привабливість меблів протягом багатьох років
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: МДФ, м'які вставки
Розміри:
Ширина: 2692 мм
Висота: 1000 мм
Довжина: 2060 мм
Спальне місце: 1800 х 2000 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация кровати | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 100 см |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 269.2 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |
| Сфера использования | Для дома |