



18 135 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Модульна спальня Луна, виготовлена в кольорі «лава/дуб крафт», являє собою набір з 5 складових. За допомогою стильних і практичних предметів меблів з цієї колекції можна легко скласти оптимальний спальний гарнітур для приміщення будь-яких розмірів і архітектурних особливостей.
Шафа-купе – один з елементів модульної спальні Луна, допоможе Вам не тільки раціонально скласти речі, а й стане гарним меблевим атрибутом у спальні. Романтичний дизайн і функціональність цього предмета меблів роблять його відмінним доповненням будь-якої спальні.
Характеристики:
Матеріал корпусу: ДСП ламіноване 18 мм
Матеріал фасаду: ДСП лаковане
Додаткова функція шафа-купе - підсвітка
Розміри:
Ширина: 2500 мм
Висота: 2146 мм
Глибина: 650 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | купе (раздвижной) |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Полка для обуви | 4 шт |
| Полки для белья | 12 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2146 мм |
| Глубина шкафа | 650 мм |
| Ширина шкафа | 2500 мм |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |