

41 210 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОРИЗОНТ
Спальня "Горизонт" від виробника Матролюкс виконана в розкішному стильовому рішенні. Завдяки цьому кожен елемент комплекту буде чудово виглядати в будь-якому з інтер'єрів. Всі товари виготовлені з ДСП найвищого сорту.
На зображенні спальня виконана в кольорах: Корпус - Біле дерево; Фасад - Скло фарбоване RAL 8017 з малюнком піскоструй + Біле дерево.
Спальня Горизонт (базовий комплект) Matroluxe включає:
Ліжко Горизонт
Тумба Горизонт приліжкова
Комод Горизонт на 2 секції
Полиця навісна №1 Горизонт
Шафа Горизонт
Матеріал: ДСП.
Колір - на вибір.
Палітра кольорів для замовлення

При замовленні виробу з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90 см |
| Длина кровати | 204 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 164 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 42 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 220 см |
| Глубина шкафа | 40 см |
| Ширина шкафа | 120 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | стекло |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | стекло, ДСП |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 1 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Шкаф для одежды (распашной) | 2-х дверный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |