
6 949 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ПРОВАНС МІРО МАРК
Спальня Прованс від відомого виробника Миро-Марк - класичний набір меблів з 12 елементів, що поєднує в собі елегантність, витонченість і стиль. Завдяки цієї колекції, ви підкреслите свій вишуканий смак і неповторність.
Даний комплект виконаний з високоякісного матеріалу, фасади якого покриті глянцевим лаком. Фурнітура виготовлена на сучасному обладнанні за європейськими технологіями.
Комод «Прованс» – один з елементів модульної спальні Прованс з елегантним декором підійде для інтер'єру в класичному стилі.
Характеристики:
Представлена модель з трьома висувними шухлядками, які стануть корисними для зберігання всіх необхідних речей в складеному вигляді. Фурнітура представлена у вигляді елегантних і зручних ручок-скоб.
Матеріал корпусу: глянцева ДСП
Матеріал фасаду: глянцева ДСП, глянцева МДФ
Розміри:
Ширина: 1180 мм
Висота: 820 мм
Глибина: 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 82 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Ширина комода | 118 см |
| Материал изготовления комода | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |