
6 082 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІМПЕРІЯ МИРО-МАРК
Модульна спальня Імперія складається з 16 елементів. Один з цих елементів дзеркало. Оригінальне оформлення сподобається кожному з вас. Може бути встановлено на комод або туалетний столик.
Комбінація кольорів:
- глянець білий
Розміри:
Ширина: 1200 мм
Висота: 1000 мм
Глибина: 50 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Пластик |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 1200 мм |