
7 876 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІМПЕРІЯ МИРО-МАРК
Модульна спальня Імперія складається з 16 елементів. Один з цих елементів комод, створить неповторний затишок і тепло в кожному будинку. Розкішні фасади з глянцевим покриттям і унікальним оформленням роблять меблі неповторними.Оснащений трьома ящиками.
Характеристики:
Матеріал фасадів і корпуса - високоякісний ДСП.
Комбінація кольорів:
- глянець білий;
Розміри :
Ширина: 1300 мм
Висота: 970 мм
Глибина: 500 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 97 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |