
3 507 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІМПЕРІЯ МИРО-МАРК
Модульна спальня Імперія складається з 16 елементів. Один з цих елементів тумба приліжкова, додасть Вашій спальні затишний і неповторний вигляд. Цей елемент ефективно та відмінно впишеться в будь-яку сучасну спальню.
Характеристики:
Матеріал фасадів і корпуса - високоякісний ДСП.
Комбінація кольорів:
- глянець білий;
Розміри :
Ширина: 550 мм
Висота: 434 мм
Глибина: 450 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 43.4 см |
| Глубина тумбы | 45 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |
| Тип тумбы | Приліжкова |