
20 291 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІМПЕРІЯ МИРО-МАРК
Модульна спальня Імперія складається з 16 елементів. Один з цих елементів шафа 3Д, додасть Вашій спальні затишний і неповторний вигляд. Цей елемент ефектно та відмінно впишеться в будь-яку сучасну спальню.
Характеристики:
Матеріал фасадів і корпуса - високоякісний ДСП.
Комбінація кольорів:
- глянець білий;
Розміри :
Ширина: 2722 мм
Висота: 2250 мм
Глибина: 600 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 7 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2250 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2722 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |
| Тип шкафа | распашной |