

14 325,55 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ПРОВАНС МІРО МАРК
Спальня Прованс від відомого виробника Миро-Марк - класичний набір меблів з 12 елементів, що поєднує в собі елегантність, витонченість і стиль. Завдяки цієї колекції, ви підкреслите свій вишуканий смак і неповторність.
Ліжко «Прованс» з м'якою спинкою– один з елементів модульної спальні Прованс з елегантним декором підійде для інтер'єру в класичному стилі. Вона відмінно виглядатиме навіть в невеликій спальні.
Характеристики:
Даний комплект виконаний з високоякісного матеріалу, фасади якого покриті глянцевим лаком. Фурнітура виготовлена на сучасному обладнанні за європейськими технологіями.
Матеріал корпусу: глянцева ДСП
Матеріал фасаду: МДФ, м'ягкі вставки
Розміри:
Ширина: 1940 мм
Висота: 1250 мм
Довжина: 2115 мм
Спальне місце: 1600х2000 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 125 см |
| Длина кровати | 211.5 см |
| Ширина кровати | 194 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Изножье кровати | МДФ |
| Користувацькi характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |