

2 832 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ПРОВАНС МІРО МАРК
Спальня Прованс від відомого виробника Миро-Марк - класичний набір меблів з 12 елементів, що поєднує в собі елегантність, витонченість і стиль. Завдяки цієї колекції, ви підкреслите свій вишуканий смак і неповторність.
Даний комплект виконаний з високоякісного матеріалу, фасади якого покриті глянцевим лаком. Фурнітура виготовлена на сучасному обладнанні за європейськими технологіями.
Тумба приліжкова «Прованс» з двома висувними шухлядками – один з елементів модульної спальні Прованс з елегантним декором підійде для інтер'єру в класичному стилі.
Характеристики:
Матеріал корпусу: глянцева ДСП
Матеріал фасаду: глянцева ДСП, глянцева МДФ
Розміри:
Ширина: 533 мм
Висота: 485 мм
Глибина: 390 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 48.5 см |
| Глубина тумбы | 39 см |
| Ширина тумбы | 53.3 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |