

8 120 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ПРОВАНС МІРО МАРК
Спальня Прованс від відомого виробника Миро-Марк - класичний набір меблів з 12 елементів, що поєднує в собі елегантність, витонченість і стиль. Завдяки цієї колекції, ви підкреслите свій вишуканий смак і неповторність.
Даний комплект виконаний з високоякісного матеріалу, фасади якого покриті глянцевим лаком. Фурнітура виготовлена на сучасному обладнанні за європейськими технологіями.
Туалетний столик «Прованс» – один з елементів модульної спальні Прованс з елегантним декором підійде для інтер'єру в класичному стилі.
Характеристики:
Представлена модель з 4 висувними шухлядками, які стануть корисними для зберігання всіх необхідних речей в складеному вигляді. Фурнітура представлена у вигляді елегантних і зручних ручок-скоб.
Матеріал корпусу: глянцева ДСП
Матеріал фасаду: глянцева ДСП, глянцева МДФ
Розміри:
Ширина: 1580 мм
Висота: 710 мм
Глибина: 466 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 71 см |
| Глубина столика | 46.6 см |
| Длина столика | 158 см |
| Материал изготовления | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |