

18 814 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ПРОВАНС МІРО МАРК
Спальня Прованс від відомого виробника Миро-Марк - класичний набір меблів, що поєднує в собі елегантність, витонченість і стиль. Завдяки цієї колекції, ви підкреслите свій вишуканий смак і неповторність.
Даний комплект виконаний з високоякісного матеріалу, фасади якого покриті глянцевим лаком. Фурнітура виготовлена на сучасному обладнанні за європейськими технологіями.
Шестидверна шафа без дзеркал – один з елементів модульної спальні Прованс з елегантним декором підійде для інтер'єру в класичному стилі.
Характеристики:
Матеріал корпусу: глянцева ДСП
Матеріал фасаду: глянцева ДСП
Фурнітура представлена у вигляді елегантних і зручних ручок-скоб
Розміри:
Ширина: 2790 мм
Висота: 2150 мм
Глибина: 595 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2150 мм |
| Глубина шкафа | 595 мм |
| Ширина шкафа | 2790 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 7 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |
| Тип шкафа | распашной |