

13 291 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СЛОНИК
Шафа кутова Слоник Matroluxe - велика, містка, практична, зручна, ідеальний варіант для дитячої кімнати. Яскраві кольори саме те, що потрібно для дитячої, а красивий малюнок на фасадах тільки підкреслить кімнату.
Комплектація Шафа кутова Слоник Matroluxe:
Характеристики Шафа кутова Слоник Matroluxe:
Матеріал - ДСП.
Колір: білий, блакитний + малюнок (різні кольори).
Розміри:
Ширина: 900 мм
Висота: 2030 мм
Глибина: 400 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | угловой |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2030 мм |
| Глубина шкафа | 400 мм |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип опор | Ножки |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Слоник |