
6 645 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СЛОНИК
Пенал з шухлядою Слоник Matroluxe - великий, місткий, практичний, зручний, ідеальний варіант для дитячої кімнати. Яскраві кольори саме те, що потрібно для дитячої, а красивий малюнок на фасадах тільки підкреслить кімнату. Підійде для зберігання книг, іграшок та інших речей.
Комплектація Пенал з шухлядою Слоник Matroluxe:
Характеристики Пенал з шухлядою Слоник Matroluxe:
Матеріал - ДСП.
Колір: білий, блакитний.
Розміри:
Ширина: 800 мм
Висота: 1750 мм
Глибина: 400 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1750 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип опор | Ножки |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Слоник |
| Тип | Пенал |