
2 428 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СЛОНИК
Полиця навісна Слоник Matroluxe - місткий, практичний, зручний, ідеальний варіант для дитячої кімнати. Яскраві кольори саме те, що потрібно для дитячої, а красивий малюнок на фасадах тільки підкреслить кімнату. Підійде для зберігання книг, іграшок та інших речей.
Комплектація Полиця навісна Слоник Matroluxe:
Характеристики Полиця навісна Слоник Matroluxe:
Матеріал - ДСП.
Колір: білий, блакитний.
Розміри:
Ширина: 1100 мм
Висота: 330 мм
Глибина: 300 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 1 шт |
| Количество уровней | 1 шт |
| Материал | ДСП |
| Наличие дверок | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 330 мм |
| Глубина полки | 300 мм |
| Персонажи | Слоник |
| Пол | Для мальчиков |
| Фасады | ДСП |
| Ширина (длина) полки | 1100 мм |