
1 970 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СЛОНИК
Тумба Слоник Matroluxe - не великий, проте місткий, практичний, зручний, ідеальний варіант для дитячої кімнати. Яскраві кольори саме те, що потрібно для дитячої, а красивий малюнок на фасадах тільки підкреслить кімнату. Підійде для зберігання іграшок та інших речей.
Комплектація Тумба Слоник Matroluxe:
Характеристики Тумба Слоник Matroluxe:
Матеріал - ДСП.
Колір: білий, блакитний.
Розміри:
Ширина: 400 мм
Висота: 330 мм
Глибина: 420 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 1 шт |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбочки | Стационарная |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Высота тумбочки | 420 мм |
| Глубина тумбочки | 330 мм |
| Ширина тумбочки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Слоник |