
2 354 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРОЛИК
Дзеркало навісне Кролик Matroluxe - елемент модульної системи Кролик. Можна підібрати колір рами. Підбір тону дозволяє придбати таку дитячу як для дівчинки, так і для хлопчика.
Характеристики Дзеркало навісне Кролик Matroluxe:
Розміри:
Ширина: 756 мм
Глибина: 68 мм
Висота: 600 мм
Палітра кольорів під замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Толщина | 68 мм |
| Ширина | 756 мм |