
5 375 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРОЛИК
Шафа навісна Кролик Matroluxe - незамінний елемент модульної системи Кролик. Укомплектована закритими та відкритими поличками. Задекорована малюнками. Підбір тону дозволяє придбати таку дитячу як для дівчинки, так і для хлопчика.
Комплектація Шафа навісна:
Характеристики Шафа навісна Кролик Matroluxe:
Розміри:
Ширина: 1200 мм
Глибина: 270 мм
Висота: 750 мм
Палітра кольорів під замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество уровней | 2 шт |
| Материал | ДСП |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 750 мм |
| Глубина полки | 270 мм |
| Персонажи | Кролик |
| Пол | Унисекс |
| Фасады | ДСП |
| Ширина (длина) полки | 1200 мм |