
3 482 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРОЛИК
Тумба приліжкова Кролик Matroluxe - незамінний елемент модульної системи Кролик. Укомплектована двома шухлядами та нішею. Задекорована малюнками. Підбір тону дозволяє придбати таку дитячу як для дівчинки, так і для хлопчика.
Комплектація Тумба приліжкова:
Характеристики Тумба приліжкова Кролик Matroluxe:
Розміри:
Ширина: 530 мм
Глибина: 450 мм
Висота: 462 мм
Палітра кольорів під замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбочки | Стационарная |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Высота тумбочки | 462 мм |
| Глубина тумбочки | 450 мм |
| Ширина тумбочки | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Кролик |