
2 810 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРОЛИК
Надставка комоду Кролик Matroluxe - додатковий елемент комоду модульної системи Кролик. Укомплектована трьома шухлядами. Досить містка. Підбір тону дозволяє придбати таку дитячу як для дівчинки, так і для хлопчика.
Комплектація Надставка комоду:
Характеристики Надставка комоду Кролик Matroluxe:
Розміри:
Ширина: 1000 мм
Глибина: 350 мм
Висота: 150 мм
Палітра кольорів під замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие выдвижных ящиков | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры ящика | |
| Высота ящика | 150 мм |
| Глубина ящика | 350 мм |
| Ширина ящика | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Кролик |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |