
20 744 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРОЛИК
Шафа Кролик Matroluxe - незамінний елемент модульної системи Кролик. Вирізняється продуманою конструкцією. Задекорована малюнками. Підбір тону дозволяє придбати таку дитячу як для дівчинки, так і для хлопчика.
Комплектація Шафи Кролик:
Характеристики Шафа Кролик Matroluxe:
Розміри:
Ширина: 1420 мм
Глибина: 654 мм
Висота: 2060 мм
Палітра кольорів під замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 6 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 3 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Комплектация | |
| Антресоль | Да |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2060 мм |
| Глубина шкафа | 654 мм |
| Ширина шкафа | 1420 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип опор | Ножки |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Кролик |