
10 798 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРОЛИК
Комод Кролик Matroluxe - незамінний елемент модульної системи Кролик. Укомплектований трьома шухлядами. Задекорований малюнками. Підбір тону дозволяє придбати таку дитячу як для дівчинки, так і для хлопчика.
Комплектація Комоду:
Характеристики Комоду Кролик Matroluxe:
Розміри:
Ширина: 1060 мм
Глибина: 520 мм
Висота: 810 мм
Палітра кольорів під замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация пеленатором | Нет |
| Опоры комода | ножки |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Ванночка для купания | Нет |
| Вешалка для полотенца | Нет |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Мыльница | Нет |
| Полка для принадлежностей | Нет |
| Шланг для слива воды | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота комода | 810 мм |
| Глубина комода | 520 мм |
| Ширина комода | 1060 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Кролик |