

4 741 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕДЖИНА РАДІКА БЕЖ МІРО МАРК
Модульна спальня Реджина складається з 14 елементів, виконана в стилі бароко і виглядає дуже ефектно завдяки кольоровій шовкографії, контур якої м'яко підкреслює орнамент декору. Фасади спальні прикрашені декоративними накладними елементами.
Даний гарнітур доступний в трьох колірних версіях: радіка беж, перо горіх та перо рубіно, тому дуже затребуваний користувачами. Меблі спальні Реджина будуть радувати Вас довгий час.
Дзеркало «Реджина» – один з елементів модульної спальні Реджина. Чудовий вибір для тих, хто цінує оригінальний дизайн і практичність.
Комбінація кольорів:
- радіка беж;
- перо горіх;
- перо рубіно
Розміри:
Ширина: 1000 мм
Висота: 1080 мм
Глибина: 80 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Фигурная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Толщина | 80 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет | Радіка беж |