

8 978 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕДЖИНА РАДІКА БЕЖ МІРО МАРК
Модульна спальня Реджина складається з 14 елементів, виконана в стилі бароко і виглядає дуже ефектно завдяки кольоровій шовкографії, контур якої м'яко підкреслює орнамент декору. Фасади спальні прикрашені декоративними накладними елементами.
Даний гарнітур доступний в трьох колірних версіях: радіка беж, перо горіх та перо рубіно, тому дуже затребуваний користувачами. Меблі спальні Реджина будуть радувати Вас довгий час.
Комод «Реджина» – один з елементів модульної спальні Реджина. Чудовий вибір для тих, хто цінує оригінальний дизайн і практичність.
Характеристики:
Представлена модель з висувними шухлядками, які стануть корисними для зберігання всіх необхідних речей в складеному вигляді. Фурнітура представлена у вигляді елегантних і зручних ручок-скоб.
Матеріал корпусу: ламінована ДСП 18 мм
Матеріал фасаду: високоглянцеве покриття лаковане УФ лаками; ДСП 18 мм
Комбінація кольорів:
- радіка беж;
- перо горіх;
- перо рубіно
Розміри:
Ширина: 1180 мм
Висота: 820 мм
Глибина: 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 82 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Ширина комода | 118 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |